وقتی که شما تماس میگیرید به اپراتور مجازی متصل می شوید. در هر صورت کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. با توجه به تماس های متعدد، لطفا کمی صبور باشید.

با توجه به اینکه هر ربات بصورت سفارشی تولید میشه و زمان تولید ربات بستگی به میزان پیچیدگی درخواست مشتری داره، پس بعد از شنیدن توضیحات و بررسی دقیق درخواست مشتری، قیمت و زمانبمدی تولید محصول ارائه میشه

از لحاظ عملکرد، هیچ تفاوتی بین ربات های متاتریدر 4 و متاتریدر 5 وجود نداره. فقط زبان برنامه نویسی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 متفاوت هست.

شما میتونید کل وجه رو در ابتدا به سایت پرداخت کنید یا بصورت توافقی مبلغی رو بعنوان پیشپرداخت پرداخت نمایید و بعد از اتمام پروژه و دریافت مستند پایان پروژه، مابقی وجه رو پرداخت کنید.

اگر رباتی که تحویل گرفتید رو تست کردید و در اون ایرادی دیدید به این معنی که خلاف توضیحات شما داره کار میکنه، تولیدکننده موظف هست بصورت رایگان بررسی و ربات اصلاحی رو در اسرع وقت تحویل بده.

یعنی اینکه مشتری بمدت یک هفته فرصت داره که ربات تحویلی رو تست کنه. بدیهی ست که اگر در مدت ذکر شده ایرادی در ربات مشاهده نشد، تولیدکننده تعهدی در ادامه همکاری نخواهد داشت. این مدت بصورت توافقی می باشد و همچنین مشتری می تونه درخواست کنه که محصول رو با گارانتی مادام العمر تحویل بگیره.

گارانتی مادام العمر یعنی در هر زمانی که محصول دریافتی دچار ایرادی بشه که خلاف توضیحات اولیه فعال شده باشه، تولیدکننده موظف هست که به صورت رایگان و در اسرع وقت فایل اصلاحی رو ارسال کنه.

اگر ربات خلاف توضیحات مشتری عمل کنه و عملا تولیدکننده قادر به اصلاح محصول نباشه، کل هزینه پرداختی عودت داده خواهد شد.