پیش بینی قیمت ارز دیجیتال sxp

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال sxp

بازار ارزهای دیجیتال به شدت رقابتی شده است، در این بین SXP شروع قدرتمندی دارد، SXP قصد دارد پس از خرید آن توسط بایننس، یک دارایی کاملاً غیرمتمرکز باشد، که ثابت می‌کند توسعه امیدوارکننده‌ای برای پروتکل است. اما در این مقاله، احتمال بازیابی حرکت مثبت Swipe (SXP) در سال‌های آتی را با بررسی اصول اصلی پروژه، پیشرفت‌های اخیر، تحلیل فنی قیمت و دیدگاهی دقیق از پیش‌بینی‌های قیمت SXP توسط کارشناسان ارزهای دیجیتال ارزیابی می‌کنیم.

Swipe (SXP) چیست؟

Swipe یا Solar Network یک پلتفرم غیرمتمرکز جامعه محور برای ایجاد اکوسیستمی است که در آن مشاغل یا افراد می توانند کارت های نقدی با پشتوانه ارزهای دیجیتال تولید کنند و تجربه پرداخت آسان را تقویت کنند. Swipe به عنوان پلی بین شبکه های پرداخت و صرافی های رمزنگاری ساخته شده است. هدف آنها تشویق حاکمیت واقعی در داخل شبکه با مشارکت قوی جامعه و استفاده از مکانیسم اجماع اثبات سهام (DPoS) برای حفظ یک پروتکل بلاک چین کارآمد و موثر با طیف وسیعی از ویژگی‌ها است. این پروتکل را منحصر به فرد و متمایز از سایر شرکت های بلاک چین کرد زیرا همچنان بر روی فناوری مدرن تمرکز می کند.

شبکه Swipe به کاربران یک چارچوب بسیار امن برای دسترسی به نزدیک به ۱۵۰ ارز دیجیتال در بیش از ۷۰ میلیون منطقه به عنوان وسیله ای برای تراکنش و پرداخت اعطا می کند. توکن بومی پروتکل، توکن SXP، یک سکه همه کاره است که عملکردهای زیادی را در شبکه انجام می دهد، مانند حاکمیت و پاداش، تراکنش های چند زنجیره ای، پرداخت های درون زنجیره ای و خارج از زنجیره و غیره. این توکن به پردازش کمک می کند. و کارمزد تراکنش، ابزاری برای رای دادن به پروتکل برای ارتقا و رهبری، دسترسی به زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس است و همچنین در کارمزد صدور کارت مفید است.

یکی از ویژگی های برجسته Swipe، API منحصر به فرد و ویژگی قفل است که به کاربر اجازه می دهد تا کارت دزدیده شده یا گم شده را گزارش دهد، که بلافاصله تا زمانی که کاربر کارت دیگری دریافت کند، رسیدگی می شود. شبکه خورشیدی در سال ۲۰۲۰ توسط بایننس خریداری شد و ویژگی خود را برای پشتیبانی از تبدیل NFT ها، دارایی های دیجیتال و ارزهای دیجیتال به فیات با نرخ تبدیل به روز گسترش داد.

مقیاس پذیری

SXP یک توکن ابزاری است که برای قدرت سوخت شبکه Swipe ساخته شده است، یک پلتفرم DeFi که دارایی های مالی ارزهای دیجیتال را با پشتیبانی SXP فعال می کند. Swipe طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را با اپلیکیشن DeFi چند دارایی در اختیار کاربران خود قرار می دهد که به آنها امکان تبدیل ارزهای دیجیتال و فیات را می دهد.


برچسب ها: ربات آربیتراژ و ربات آربیتراژ قطعا سودده و ربات آربیتراژ گودا و ربات آربیتراژ قودا و ربات آربیتراژ ghooda , ثبت نام ربات آربیتراژ و سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و ربات سود ده فارکس و ربات سود ده بورس ایران و اکسپرت سود ده فارکس و اکسپرت سود ده بورس ایران


روند قیمت SXP

توکن SXP در سپتامبر ۲۰۱۹ عمومی شد و تنها ۰٫۲۴ دلار قیمت داشت. با این حال، در نوامبر همان سال، SXP با افزایش قابل توجهی روبرو شد و قیمت آن از مرز ۲ دلار عبور کرد. در ماه های بعد، شاهد نوسانات جزئی در قیمت SXP بودیم که از ۱ تا ۲ دلار متغیر بود. روند صعودی قیمت SXP در جولای ۲۰۲۰ آغاز شد. در آن زمان بود که قیمت SXP از ۰٫۷ دلار به حدود ۲٫۹۴دلار رسید.

در ۴ ماه گذشته، SXP روند رو به رشدی را نشان داده است. بنابراین، ما فکر می کنیم که بخش های مشابه از بازار در آن دوره بسیار محبوب بودند. بر اساس آخرین داده های جمع آوری شده، حجم معاملات SXP از ۴ ماه افزایش یافته است. حجم معاملات نقشی حیاتی در قیمت آن دارد.

Swipe (SXP) قیمت فعلی

Swipe در حال حاضر ۰٫۲۸۲۸۵۵ دلار ارزش دارد . SXP در ۲۴ ساعت گذشته با حجم معاملات ۱۷,۲۵۶,۴۳۵ دلار ۸٫۲۹-٪ حرکت کرده است . Swipe در حال حاضر با ارزش بازار ۱۵۶,۷۸۹,۸۳۷ دلار در بین تمام ارزهای دیجیتال در رتبه ۱۷۲ قرار دارد .

Swipe (SXP) پیش بینی قیمت

با پتانسیل پذیرش بیشتر، همکاری‌ها و استفاده از Swipe، انتظار می‌رود اگر بازار جهانی برای مدت طولانی‌تری خنثی بماند یا صعودی شود، ارزش قیمت به بالاترین حد خود برسد. برخی از این همکاری ها با پروژه های خاص منجر به رشد ارزش بازار می شود. اما پیش بینی قیمت توکن در ده سال آینده چیست؟

پیش‌بینی قیمت Swipe (SXP) 2023

به گفته برخی، سوایپ یکی از شگفت‌انگیزترین ارزهای دیجیتال است که امسال رشد کرده است (SXP). پیش بینی قیمت SXP برای سال ۲۰۲۳ افزایش قابل توجهی را در نیمه دوم سال پیش بینی می کند که احتمالاً به ۰٫۴۲۴۲۸۲ دلار می رسد .

مانند سایر ارزهای دیجیتال، افزایش تدریجی خواهد بود، اما افت قابل توجهی پیش بینی نمی شود. میانگین قیمت ۰٫۳۹۵۹۹۷ دلار بسیار جاه طلبانه است، اما با توجه به همکاری ها و پیشرفت های پیش بینی شده در آینده نزدیک امکان پذیر است. انتظار می رود SXP دارای حداقل ارزش ۰٫۳۳۹۴۲۶ دلار باشد.

پیش‌بینی قیمت Swipe (SXP) 2024

در سال ۲۰۲۴، پیش‌بینی قیمت Swipe SXP فضای زیادی برای گسترش دارد. در نتیجه اعلامیه‌های احتمالی مشارکت‌ها و ابتکارات جدید متعدد، ما پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت SXP به زودی از ۰٫۷۰۷۱۳۷ دلار فراتر رود . با این حال، باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا شاخص قدرت نسبی SXP از منطقه فروش بیش از حد فروش خارج می‌شود یا خیر.

با توجه به نوسانات بازار، SXP با حداقل قیمت معاملاتی ۰٫۵۶۵۷۱ دلار و متوسط قیمت معاملاتی ۰٫۶۲۲۲۸۱ دلار معامله می شود .

پیش‌بینی قیمت Swipe (SXP) 2025

اگر روند صعودی تا سال ۲۰۲۵ ادامه یابد، می تواند به ۰٫۹۸۹۹۹۲ دلار برسد و SXP ممکن است سود کند. اگر بازار با افت مواجه شود، ممکن است به هدف نرسیده باشد. انتظار می رود SXP با قیمت متوسط ۰٫۹۰۵۱۳۶ دلار و پایین ترین قیمت ۰٫۸۴۸۵۶۵ دلار در سال ۲۰۲۵ معامله شود.

پیش‌بینی قیمت Swipe (SXP) 2026

اگر Swipe با موفقیت احساسات بازار را در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تقویت کند، قیمت سکه SXP می تواند تا پنج سال آینده ثابت بماند.
طبق پیش بینی های ما، SXP در سال ۲۰۲۶ سبز خواهد شد. انتظار می رود SXP در سال ۲۰۲۶ به بالاترین حد خود برسد و از آن فراتر رود. در سال ۲۰۲۶، ارزش ارز مجازی ۱٫۲۷ دلار با حداقل قیمت ۱٫۱۳ دلار و میانگین خواهد بود.

پیش‌بینی قیمت Swipe (SXP) 2027

پس از پیش‌بینی‌های گسترده و تحلیل‌های فنی، ما تخمین می‌زنیم که قیمت SXP تا سال ۲۰۲۷ از سطح متوسط قیمت ۱.۴۷ دلار عبور کند ، با حداقل قیمت ۱.۴۱ دلار تا قبل از پایان سال. علاوه بر این، SXP دارای حداکثر ارزش قیمت ۱٫۵۶ دلار است .

پیش‌بینی قیمت Swipe (SXP)2030

با توجه به شراکت های آتی که انتظار می رود تا سال ۲۰۳۰ اتفاق بیفتد، انتظار داریم که روند صعودی ادامه یابد و میانگین قیمت به حدود ۱٫۷۵ دلار برسد . اگر SXP بتواند سطح مقاومت را در سال ۲۰۳۰ بشکند، می‌توانیم حداکثر قیمت ۱٫۸۴ دلار را ببینیم ، در صورتی که پشتیبانی مورد نیاز SXP تا سال ۲۰۳۰ جمع‌آوری نشود، می‌تواند منجر به کاهش قیمت ۱٫۷۰ دلاری شود

چند سکه Swipe وجود دارد؟

یک منبع در حال گردش ۱۹۲,۷۶۸,۷۸۸ (۸۰٪ حداکثر عرضه فعلی) وجود دارد. به عنوان یک ارز کاهش تورم، حداکثر عرضه در طول زمان با سوزاندن توکن ها کاهش می یابد.

آیا (SXP) سرمایه گذاری خوبی است؟

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در SXP می شود، باید مطمئن شوید که از استراتژی درستی استفاده می کنید. این نوع سرمایه گذاری برای کسانی که دارای پروفایل ریسک نامتقارن هستند مناسب نیست. با این حال، هنوز هم یک سرمایه گذاری عالی برای کسانی است که تحمل ریسک بالایی دارند و موقعیت مالی خوبی دارند. SXP علاوه بر ماهیت حدس و گمان خود، در معرض یک فناوری جهانی و یک اکوسیستم در حال رشد نیز قرار می گیرد.

SXP را از کجا بخریم؟

SXP را می توان در چند صرافی مختلف خریداری کرد. اما بیشتر معاملات در بایننس انجام می شود، بنابراین توصیه می کنیم آن را خریداری کنید. همچنین اگر از بایننس کوین (BNB) برای خرید آن استفاده کنید، می توان آن را با تخفیف خریداری کرد. برای احراز هویت آسان بایننس پرشین الیت به کمک شما می آید.

البته SXP یک توکن ERC-20 است، بنابراین می توانید بدون هیچ مشکلی آن را در کیف پول معمولی اتریوم خود ذخیره کنید

پرسش‌های متداول

ارزش SXP در سال ۲۰۳۰ چقدر خواهد بود؟

از نظر قیمت، SXP پتانسیل فوق العاده ای برای رسیدن به ارتفاعات جدید دارد. پیش بینی می شود که ارزش SXP افزایش یابد. به گفته کارشناسان خاص و تحلیلگران تجاری، SXP می تواند تا سال ۲۰۳۰ به بالاترین قیمت ۵۹٫۰۲ دلار برسد

Swipe متعلق به چه کسی است؟

مالکیت عمده Swipe متعلق به Binance است که این شرکت را در جولای ۲۰۲۰ به مبلغ نامشخصی خریداری کرد. Swipe در ابتدا توسط Joselito Lizarondo تاسیس شد.

ایا توکن  (SXP) ارزشمند است؟

توکن‌های جدید تقریباً هر روز در دنیای ارزهای دیجیتال ظاهر می‌شوند. این توکن با راه حل های پیشرفته تکنولوژیکی و پلتفرمی که به رسمیت شناخته شده معامله گران رمزارز را به دست آورده است متمایز می شود. SXP از پذیرش ارزهای دیجیتال در مقیاس بزرگ پشتیبانی می کند. و محبوبیت بیشتر برنامه ممکن است به قیمت فزاینده بالاتر توکن تبدیل شود.

قیمت SXP تا چه حد می تواند بالا برود؟

میانگین قیمت (SXP) ممکن است تا پایان سال جاری به ۱٫۷۶ دلار برسد. اگر برنامه پنج ساله را برآورد کنیم، تخمین زده می شود که سکه به راحتی به مرز ۸٫۱۵ دلار برسد.

آینده SXP چیست؟

آینده SXP به شدت به عملکرد کلی صنعت کریپتو بستگی دارد. انتظار می‌رود ارزش SXP همچنان به رشد خود ادامه دهد، زیرا کمبود تمایل به افزایش قیمت دارد. لطفا توجه داشته باشید، هر گونه سرمایه گذاری خطراتی دارد. فقط قبل از اینکه به هر نتیجه ای برسید روی آنچه می توانید انجام دهید سرمایه گذاری کنید و حداکثر تحقیقات ممکن را انجام دهید

کلام پایانی

همانطور که در همان ابتدا ذکر شد ، کریپتو یک بازار بسیار بی ثبات است و بسیار نامشخص است. بنابراین ، برای شما بسیار مهم است که این واقعیت را درک کنید که دقیقاً مانند هر ارز دیگری که در بازار رمزنگاری وجود دارد ، SXP خطرات خاص خود را نیز دارد. برای کاهش این ریسک نیاز به تحلیل درست از عملکرد بازار است که برای بسیاری از افراد چه مبتدی چه با تجربه آسان تر است که از سیگنال ارز دیجیتال مطمئن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *