پیش بینی قیمت ارز دیجیتال برای سال ۲۰۲۵

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال برای سال 2025

در سال ۲۰۲۱، قیمت BTC بیش از دو برابر شد، اما پس از آن سه برابر کاهش یافت. برخی از سکه‌ها بالاترین سطح خود را ثبت می‌کنند و رشد بیش از ۱۰ برابری و پس از آن را نشان می‌دهند. بلندپروازترین سرمایه گذاران می توانند هزاران دلار آمریکا را با این نوسان به دست آورند، موقعیت های خرید را باز کنند و پس از عبور قیمت از بالاترین سطح، آنها را معکوس کنند.

تمرین نشان می دهد که بازارها در چرخه ها توسعه می یابند. بنابراین، اگر دوره‌های نوسان سال‌های گذشته را از دست دادید، هنوز تسلیم نشوید، زیرا در آینده فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد خواهید داشت. در این صفحه، به پیش‌بینی‌ قیمت ارز دیجیتال برای کوین های مختلف همچنین نظرات شخصی تحلیلگران در مورد چشم‌انداز کوین را خواهید یافت. 

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال برای سال ۲۰۲۵

پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت ارزهای دیجیتال برای ۳  آینده سال بر اساس تحلیل روندهای سال‌های گذشته است. بر اساس نظریه موج الیوت، بازارها به صورت چرخه ای توسعه می یابند، به همین دلیل است که بر اساس طول و دامنه امواج قبلی، لحظه موج بعدی را می توان پیش بینی کرد. چشم‌انداز توسعه بخش‌های خاصی از استارت‌آپ‌های ارز دیجیتال نیز در نظر گرفته می‌شود:

انتقال اقتصادهای ملی به CBDC خودشان، توسعه پلتفرم‌هایی برای ارائه خدمات بانکی مبتنی بر بلاک چین و غیره

بیت کوین 

بیت کوین گران‌ترین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال است که به‌عنوان یک وسیله پرداخت مؤثر و یک گزینه سرمایه‌گذاری عالی برای پس‌انداز شما از محبوبیت زیادی برخوردار است. ویژگی کلیدی بیت کوین تعداد محدود انتشار در سطح نرم افزار است.

قیمت بیت کوین تحت تاثیر عوامل بازار عرضه و تقاضا شکل می گیرد. بر اساس اکثر ارزیابی های کارشناسان، تقاضا برای بیت کوین در بازه زمانی ۳ تا ۸ سال بالا باقی خواهد ماند. 

طبق پیش‌بینی بلندمدت اتحادیه معامله‌گران، بیت‌کوین (BTC) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۷۸۳۵۵٫۲ دلار، برسد.

بایننس کوین 

بایننس کوین (BNB) یک ارز دیجیتال زنجیره هوشمند بایننس است، یک بلاک چین نسل جدید که توسط کارشناسان صرافی توسعه یافته است. حتی چالش احراز هویت بایننس از محبوبیت آن کم نکرده است.

از بسیاری جهات، BSC برتر از اتریوم است، به همین دلیل است که به سرعت در حال افزایش محبوبیت است.قیمت BNB تا حد زیادی به موفقیت صرافی و محبوبیت معاملات ارزهای دیجیتال بستگی دارد، به همین دلیل است که نسبتاً نوسان است.

به طور خاص، سال ۲۰۲۱ برای BNB بسیار موفق بود و قیمت آن از ۴۰ دلار در ابتدای سال به ۶۹۰ دلار در بالاترین حد خود رسید. اما پس از آن، قیمت کاهش یافت. به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران علاقه مند هستند که آیا این موفقیت می تواند تکرار شود یا نه؟ 

بسیاری از تحلیلگران چشم انداز بلندمدت کوین بایننس را تخمین زدند با توجه به پیش‌بینی قیمت بلندمدت اتحادیه معامله‌گران، سکه بایننس (BNB) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۹۹۹٫۵۷ دلار، برسد‌.

کوین شیبا

کوین شیبا اینو (SHIB) یکی از موفق ترین میم کوین ها در تاریخ بازار است که همراه با Dogecoin در رتبه بندی های مختلف محبوبیت در بین سرمایه گذاران خرده فروشی قرار دارد.سال ۲۰۲۱ سال بسیار موفقی برای سکه بود، زیرا قیمت SHIB/USD بیش از ۱۵۰ برابر از پایین ترین سطح سال به بالاترین میزان سال افزایش یافت. بسیاری از سرمایه گذاران خصوصی موفق به کسب صدها (حتی هزاران) درصد سود روی سکه شدند، که این سوال را مطرح می کند که آیا SHIB می تواند رشد قوی خود را در سال  های بعد از آن تکرار کند؟

پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت سکه شیبا اینو پورتال ممکن است به دارندگان سکه خوش‌بینی کند.با توجه به پیش‌بینی قیمت بلندمدت اتحادیه معامله‌گران، سکه اینو شیبا (SHIB) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۰٫۰۰۰۰۴۰۸۲ دلار برسد.

Dogecoin

Dogecoin یک ارز رمزنگاری محبوب، اولین میم کوین است که در طول زمان به لطف جامعه فعال و حمایت رهبران تأثیرگذار افکار، مانند کارآفرین مبتکر ایلان ماسک، بسیار محبوب شده است. به هر حال، این میلیاردر حتی معتقد است که DOGE از نظر فنی ارز دیجیتال امیدوارکننده‌تری نسبت به بیت‌کوین است.

در سال ۲۰۲۱ DOGE رکوردهای جدیدی را ثبت کرد و سال را بسیار موفق کرد. از ابتدای سال تا اوج های سال، قیمت ۱۵ برابر افزایش یافت – از ۰٫۰۰۴۷ دلار به ۰٫۷۴ دلار

بر اساس پیش‌بینی بلندمدت اتحادیه معامله‌گران، Dogecoin (DOGE) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۰٫۲۷۰۴ دلار، برسد‌.

لایت کوین (LTC)

لایت کوین (LTC)  یکی از اولین آلت کوین های موفق است. توسعه‌دهندگان معایب بیت‌کوین را در نظر گرفتند و این ارز دیجیتال را سریع‌تر و استخراج آن را کم‌مصرف انرژی کردند.

سال ۲۰۲۱ سال موفقی برای لایت کوین بود – در یک سال، قیمت ارز دیجیتال از ۱۲۴ دلار به ۱۴۹ دلار افزایش یافت و در طول سال به ۳۸۹ دلار رسید. طبق پیش بینی لایت کوین (LTC)،  همچنان خوش بینانه است.طبق پیش‌بینی بلندمدت اتحادیه معامله‌گران، لایت‌کوین (LTC) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۳۲۲.۳۴ دلاربرسد‌.

EOS

EOS (EOS) یک ارز رمزنگاری شده از پلتفرم همنام برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز است.  این پلتفرم به عنوان رقیب مستقیم اتریوم توسعه یافته است که مشکل مقیاس پذیری را حل می کند. به منظور دستیابی به آن، توسعه‌دهندگان راه‌حل‌های بلاک چین موجود را ترکیب کردند و معماری مبتنی بر الگوریتم DPoS با سرعت پردازش تراکنش اعلام‌شده تا ۱۰۰۰۰۰ در ثانیه ایجاد کردند.

در سال ۲۰۲۱، قیمت EOS برای چندین ماه ۴ برابر افزایش یافت، اما هنوز نتوانسته به بالاترین حد خود برسد.تحلیلگران همچنین انتظار رشد متوسط قیمت سکه EOS را دارند. طبق پیش بینی آنها، قیمت EOS می تواند تا پایان سال۲۰۲۵ به ۳٫۹۳ دلار برسد.

Compound 

Compound (COMP) ارز بومی پلتفرم وام دهی است که مشابه سپرده های بانکی، پول کاربران را جذب می کند و از طریق استخرهای نقدینگی وام صادر می کند. نرخ بهره تقریباً هر ۱۵ ثانیه به صورت الگوریتمی بر اساس تعادل عرضه / تقاضا محاسبه می شود. این پلتفرم بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود.

در سال ۲۰۲۱، قیمت COMP از ۱۴۵ دلار به بیش از ۸۵۰ دلار افزایش یافت و رکورد جدیدی را ثبت کرد. بلافاصله پس از راه اندازی این پلتفرم، به لطف اضافه شدن توکن به لیست صرافی های بزرگ، قیمت توکن افزایش یافت. در آن زمان، قیمت چهار برابر شد و از ۶۴ دلار به ۲۸۰ دلار رسید.

بسیاری از تحلیلگران هنوز به چشم انداز بلندمدت کامپوند خوش بین هستند و پیش بینی های بلندمدت مثبتی ارائه می دهند. با توجه به پیش‌بینی بلندمدت قیمت‌ها، Compound (COMP) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۱۶۸٫۱۷ دلار برسد.

 کاردانو

Cardano (Ticker Exchange ADA) یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال در بین سرمایه‌گذاران است که به عنوان آنالوگ پیشرفته‌تر و سریع‌تر اتریوم (ETH) قرار می‌گیرد.

بر اساس ارزش بازار، Cardano به طور پایدار در رتبه ۱۰ برتر توسط coinmarketcap قرار دارد. امروزه، Cardano به طور فعال به عنوان یک پلت فرم برای سایر برنامه های غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند، توکن های NFT استفاده می شود، پرداخت های آنلاین فوق سریع و همچنین به عنوان یک وسیله محبوب برای سرمایه گذاری استفاده می شود.

سال ۲۰۲۱ سال بسیار موفقی برای ADA بود. از ابتدای سال تا بالاترین سطح سال، قیمت ۱۷ برابر از ۰٫۱۸۱ دلار به ۳٫۱۰۱ دلار افزایش یافت.طبق پیش‌بینی بلندمدت اتحادیه بازرگانان، قیمت Cardano (ADA) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۱٫۱۹۳ دلار برسد.

برچسب ها: ربات آربیتراژ و ربات آربیتراژ قطعا سودده و ربات آربیتراژ گودا و ربات آربیتراژ قودا و ربات آربیتراژ ghooda , ثبت نام ربات آربیتراژ و سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و ربات سود ده فارکس و ربات سود ده بورس ایران و اکسپرت سود ده فارکس و اکسپرت سود ده بورس ایران

Uniswap 

Uniswap (UNI) یک ارز دیجیتال است که نشانه حاکمیتی از صرافی غیرمتمرکز غیرمتمرکز (DEX) است. برخلاف یک صرافی سنتی، هیچ دفترچه سفارشی در UNI یا مرجع نظارتی مرکزی وجود ندارد و نیازی به ثبت نام و تأیید حساب شما نیست. این صرافی بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از کیف پول مرورگر، تبادل مستقیم ETH یا دیگر توکن‌های ERC20 را انجام دهند.

سال ۲۰۲۱ سال موفقی برای UNI بود – قیمت ارز دیجیتال در چهار ماه اول تقریباً ده برابر شد و بالاترین رکورد جدیدی را ثبت کرد که اندکی بیش از ۴۳ دلار در اوج بود. طبق پیش‌بینی بلندمدت اتحادیه بازرگانان، Uniswap (UNI) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۲۲٫۳۸۷ دلار برسد.

سولانا

سولانا (SOL) یک پلت فرم ارز دیجیتال برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. SOL نسبت به رقبای اصلی خود مانند اتریوم مزایای زیادی دارد. به طور خاص، سرعت پردازش تراکنش در پلتفرم به ۵۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه می رسد و هزینه آنها فقط ۰٫۰۰۰۲۵ دلار است.

قیمت سولانا در سال‌های ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به شدت رشد کرد – از ۲-۳ دلار به ۲۶۰ دلار در اوج حرکت صعودی، که منافع عظیم سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را برانگیخت‌. بر اساس پیش‌بینی بلندمدت اتحادیه بازرگانان، قیمت سولانا (SOL) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۷۴٫۶۸ دلار برسد.

Tether 

از نظر تئوری، قیمت USDT هرگز نباید تغییر کند. هر واحد موجود به طور کامل توسط ارز سنتی که در ذخیره نگهداری می شود پشتیبانی می شود. استیبل کوین تقریباً به طور مداوم توانسته است پس از بیت کوین و اتر به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ جهان قرار گیرد.

در سال ۲۰۲۱ شاهد بودیم که تعداد افرادی که روی سکه سرمایه‌گذاری می‌کردند و ارزش کل بازار خرید تتر افزایش یافت. اندازه تتر از آن نقطه بیش از سه برابر شد و از ۲۱ میلیارد دلار در ۱ ژانویه ۲۰۲۱ به بیش از ۷۱ میلیارد دلار تا ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲ رسید.

پیش‌بینی قیمت USDTاز  DigitalCoinPrice نشان می‌دهد که این قیمت در سال ۲۰۲۵ باید ۱٫۰۱ دلار باشد، در حالی که Gov Capital  میانگین پیش‌بینی قیمت Tether 2.558 دلار برای ۱۹ آگوست ۲۰۲۵ دارد.

اتریوم ETC

اتریوم کلاسیک (ETC) ارز دیجیتالی است که برای اجرای تراکنش‌ها بر روی پلتفرم برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌شود. به دلیل عدم توافق بخشی از کاربران برای دخالت دستی در بلاک چین، به عنوان هارد فورک اتریوم در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد.

طبق پیش بینی قیمت ما، قیمت اتریوم کلاسیک (ETC) در دسامبر ۲۰۲۳ ۳۷٫۱۴ دلار پیش بینی می شود. این یک پیش بینی خوش بینانه است بر اساس پیش‌بینی بلندمدت اتحادیه معامله‌گران، قیمت اتریوم کلاسیک (ETC) می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۷۰٫۰۳ دلار برسد.

کدام ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت بهترین هستند؟

سکه های پلتفرم هایی که معیارهای زیر را دارند:

استفاده عملی برای کاربران داشته باشد. یک استارتاپ باید برخی از مشکلات کاربران را حل کند و سود ایجاد کند. این تضمینی است که این پلتفرم نشان دهنده علاقه کاربران خواهد بود و توسعه دهندگان آن را در مقطعی تعطیل نخواهند کرد.

برنامه مقیاس پذیری نداشته باشید، کارمزد شبکه کم داشته باشید، در برابر هک مقاوم باشید، شکست را تجربه نکنید. اینها عمدتاً پلتفرم‌هایی مبتنی بر الگوریتم‌های PoS/DPoS هستند که بر روی TRON، زنجیره هوشمند بایننس، بلاک چین‌های اتریوم یا زنجیره‌های جانبی و پاراچین‌های آن‌ها ساخته شده‌اند.

راه‌حل‌های منحصربه‌فردی را ارائه دهید که می‌توانند در آینده موفق شوند، به‌عنوان مثال متاورزهای بازی، اینترنت اشیا و غیره. استارت آپ ها باید مرحله آزمایش بتا را پشت سر بگذارند و در تمام ۱۰ صرافی برتر از نظر حجم معاملات روزانه فهرست شوند.

برای تهیه پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال از چه ابزارهایی استفاده می‌شود؟

ابزارهای تحلیل تکنیکال و بنیادی: شاخص ها و نوسانگرهای روند، سطوح حمایت و مقاومت، الگوها و همچنین تحلیل اخبار، روانشناسی جمعیت، ابزارهای همبستگی و غیره.

آیا معامله بر اساس پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال ارزش دارد؟

شما از تغییرات قیمت ارز های دیجیتال منحصراً با استفاده از دانش، تجربه، شهود و مهارت خود برای تجزیه و تحلیل بازار درآمد کسب می کنید. سیگنال‌ ارز دیجیتال، نظرات تحلیلی فردی و پیش‌بینی قیمت، همگی ماهیت ذهنی آموزنده‌ای دارند. پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال ، ایده‌هایی بر اساس الگوهای دوره‌های قبل هستند و می‌توانند در آینده نیز تکرار شوند.

در عین حال، همیشه احتمال وجود عوامل بنیادی کوتاه مدت وجود دارد که به طور اساسی وضعیت بازار را تغییر می دهد. با هدایت پیش بینی ها، ریسک بالقوه را ارزیابی کنید و سعی کنید به طور منظم موقعیت های باز را نظارت کنید.

چگونه روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنم؟

نکاتی برای تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال:

کجا سرمایه گذاری کنیم؟

 صرافی های ارزهای دیجیتال بهترین پلتفرم برای معاملات سفته بازانه کوتاه مدت هستند. سیگنال فارکس توسط کارگزاران آن برای معاملات سوداگرانه در موقعیت های خرید و فروش در جفت ارزهای دیجیتال اصلی بهترین هستند. کیف پول سرد نصب شده بر روی کامپیوتر شما بهترین گزینه برای سرمایه گذاری طولانی مدت است.

در کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید. ریسک ها را متنوع کنید. ارزهای دیجیتالی که از نظر ارزش سرمایه در ۵۰ رتبه برتر قرار دارند، کمترین ریسک را دارند، اما رشد آنها کندتر است. استارت‌آپ‌های نسبتاً جدید با ایده‌های اصلی بیشترین ریسک را دارند، اما می‌توانند بیش از ۱۰۰۰ درصد بازدهی داشته باشند، اگرچه بیش از ۸۰ درصد آنها کلاهبرداری هستند.

چگونه تحلیل کنیم؟

تحلیل تکنیکال در ارزهای دیجیتال بیشتر در سطح روانشناسی کار می کند.

کلام پایانی 

سرمایه‌گذاران باید بدانند که پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت ارزهای دیجیتال بر اساس عواملی است که امروزه مرتبط هستند. هیچ کس نمی تواند آینده را بگوید. آنها فقط می توانند فرض کنند که وضعیت در روند فعلی به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *