خلاصه نحوه استفاده از میانگین های متحرک

خلاصه نحوه استفاده از میانگین های متحرک

انواع مختلفی از میانگین های متحرک وجود دارند.

میانگین متحرک ساده و میانگین متحرک نمایی از متداول ترین انواع میانگین متحرک هستند.


تماس و واتس آپ: ۰۷۷۳۳۴۳۳۲۱۱ – ۰۹۹۲۹۱۶۹۳۰۷

برچسب ها: ربات آربیتراژ و ربات آربیتراژ قطعا سودده و ربات آربیتراژ گودا و ربات آربیتراژ قودا و ربات آربیتراژ ghooda , ثبت نام ربات آربیتراژ و سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و ربات سود ده فارکس و ربات سود ده بورس ایران و اکسپرت سود ده فارکس و اکسپرت سود ده بورس ایران


میانگین های متحرک ساده ، ساده ترین شکل میانگین های متحرک هستند ، اما در برابر اسپایک ها (تغیر لحظه ای شدید) آسیب پذیرند.

میانگین های متحرک نمایی وزن بیشتری به قیمت اخیر می دهند ، یعنی تأکید آنها بیشتر بر آنچه معامله گران اکنون انجام می دهند ، است.

بسیار مهم تر است که بدانیم معامله گران اکنون چه کاری انجام می دهند. دانستن اینکه آنها هفته گذشته یا ماه گذشته چه کاری انجام داده اند اهمیت کمتری دارد.

میانگین های متحرک ساده صاف تر از میانگین های متحرک نمایی هستند.

میانگین های متحرک دارای دوره بلند مدت تر ، صاف تر از میانگین متحرک های با دوره کوتاه مدت تر هستند.

با استفاده از میانگین متحرک نمایی می توانید یک روند را سریعتر شناسایی کنید ، اما از طرفی در خطر برخورد با بسیاری از موارد اشتباه نیز هستید.

میانگین متحرک های ساده در پاسخگویی به حرکات قیمتی (پرایس اکشن) کندتر عمل می کنند ، اما شما را از اسپایک ها و سیگنال های اشتباه نجات می دهند.

با این حال ، به دلیل واکنش کندی که دارند ، می توانند شما را از انجام معامله عقب انداخته و باعث شوند فرصت های خوبی را از دست بدهید.

برای تعیین روند ، زمان ورود به معامله و زمان مرگ روند می توانید از میانگین های متحرک استفاده کنید.

از میانگین متحرک می توان به عنوان سطوح حمایت و مقاومت پویا استفاده کرد.

یکی از بهترین راه ها برای استفاده از میانگین های متحرک ، ترسیم انواع مختلف آنهاست به طوری که هم بتوانید حرکت بلند مدت و هم حرکت کوتاه مدت را مشاهده کنید.

همه مفاهیم را متوجه شدید؟ چطور است نرم افزار تکنیکال خود را باز کرده و سعی کنید چند میانگین متحرک را روی نمودار اندازید؟

به یاد داشته باشید ، استفاده از میانگین های متحرک ، راحت است. قسمت سخت ماجرا این است که بفهمیم از کدام یک باید استفاده کنیم!

به همین دلیل است که باید آنها را تست کنید و بفهمید که کدام یک از آنها متناسب با سبک معاملاتی شماست. شاید شما یک سیستم دنباله روی روند را ترجیح دهید. یا شاید بخواهید از آنها به عنوان حمایت و مقاومت پویا استفاده کنید.

هر کدام را که انتخاب می کنید ، حتماً با کسب اطلاعات کامل اقدام کرده و هر یک را تست کنید تا ببینید جایگاه هر یک در داخل برنامه کلی معاملاتی شما چگونه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *