الگوهای نموداری

الگوهای نموداری

تا اینجای کار زرادخانه ای از تسلیحات تکنیکال برای استفاده در هنگام نبرد در بازار در اختیار دارید. در این درس ، شما به یک سلاح دیگر نیز دست خواهید یافت یعنی: الگوهای نموداری!

الگوهای نموداری را همچون یک مین یاب در میدان مین در نظر بگیرید ، چراکه پس از اتمام این درس ، خواهید توانست “انفجارها” را بر روی نمودار ها پیش از آنکه رخ دهند مشاهده کنید. احتمالا چنین چیزی می تواند پول خوبی را برای شما داشته باشد.

الگوهای نموداری بسیار شیرین و جذاب هستند و حس خوبی به آدم می دهند.


برچسب ها: ربات آربیتراژ و ربات آربیتراژ قطعا سودده و ربات آربیتراژ گودا و ربات آربیتراژ قودا و ربات آربیتراژ ghooda , ثبت نام ربات آربیتراژ و سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و ربات سود ده فارکس و ربات سود ده بورس ایران و اکسپرت سود ده فارکس و اکسپرت سود ده بورس ایران


در درس های بعدی ، شما با الگوها و آرایش نموداری پایه آشنا خواهید شد.

اگر آنها به درستی شناسایی شوند ، معمولاً منجر به شکست های (بریک ها) انفجاری می شوند ، بنابراین مراقب باشید!

به یاد داشته باشید ، هدف ما این است که حرکات بزرگ را پیش از وقوع شناسایی کنیم تا بتوانیم از آنها سواری گرفته و پول جمع آوری کنیم.

به هر حال ، چه کسی شیرجه زدن در استخر پول را دوست ندارد؟

آرایش نموداری به میزان زیادی به ما کمک می کند تا شرایطی را که بازار آماده شکستن (بریک اوت) به یک سمت است ، را بتوانیم تشخیص دهیم.

آنها همچنین می توانند نشان دهند که آیا قیمت در جهت فعلی به حرکت خود ادامه خواهد داد یا برگشت خواهد کرد ، بنابراین ما برای این الگوهای نموداری چند راهبرد و سیستم معاملاتی عالی نیز طراحی و ارائه خواهیم کرد.

به طور خلاصه ، الگوهای نموداری به شما کمک می کنند تا بتوانید به سه سوال زیر پاسخ دهید:

  1. چگونه می توان در یک روند صعودی (یا نزولی) نقاط ورودی احتمالی را پیدا کرد؟
  2. چگونه الگوهای نموداری می توانند بالقوه سیگنال های ورودی ارائه دهند؟
  3. چگونه می توان فهمید چه موقع باید از بازار خارج شد (سیگنال خروج) خواه برای حفظ سود (اگر الگوی نموداری جواب داد) خواه برای قطع ضرر (اگر الگوی نموداری عمل نکرد)؟

نگران نباشید ، ما به شما یک برگه تقلب تر و تمیز و کوچک ارائه می دهیم تا به شما کمک کند بتوانید همه این الگوها و استراتژی های جالب را به خاطر بسپارید!

الگوهای نموداری

الگوهای نموداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *